Kilka słów o naszej firmie

AUTOMANIA Bydgoszcz ul. Fordońska 130 - AUTO SZYBY BYDGOSZCZ

Firma działa na bydgoskim rynku już od wielu lat, posiada swoją renomę oraz wielu klientów. Jesteśmy liderem wśród firm zajmujących się serwisem szyb samochodowych. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm bezpośrednio przekładają się na jakość usługi oraz zadowolenie naszych klientów. Jest wiele firm na naszym rynku ale niewiele z nich wykonuje swoje usługi profesjonalnie. Jeśli liczy się dla Ciebie wysoka jakość produktu i usługi odwiedź naszą firmę.

W naszym, profesjonalnym warsztacie wykonasz następujące czynności serwisowe związane z autoszybami:

  • wymiana szyby samochodowej
  • naprawa szyby samochodowej
  • przyciemnianie szyby samochodowej
  • montaż folii ochronnych, antywłamaniowych itp.

Nowością wprowadzoną w naszej firmie od końca 2015 roku jest sprzedaż szyb autobusowych. Transport samochodowy oraz komunikacja miejska rozwija się w naszym regionie dość szybko a co za tym idzie naturalnie zwiększa się ilość zdarzeń drogowych i częstotliwość uszkodzeń szyb samochodowych jak i szyb autobusowych. 

W naszym serwisie szyb w Bydgoszczy zrealizujemy Twoje zlecenie związane ze:

  • sprzedażą szyb autobusowych
  • wymianą szyb autobusowych
  • naprawą szyb autobusowych

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą bądź to naprawy, wymiany czy zakupu szyby samochodowej lub szyby autobusowej zachęcamy do osobistego odwiedzenia naszej firmy Auto Mania Serwis Bydgoszczy ul. Fordońska 130. Nasi wykwalifikowani serwisanci szybko zdiagnozują rodzaj uszkodzenia szyby samochodowej i zaproponują naprawę lub wymianę szyby jeśli uszkodzenie okaże się zbyt poważne. 

Szybkiej informacji udzielamy telefonicznie pod numerem telefonu: +48 660 010 279