Polerowanie reflektorów samochodowych

Polerowanie reflektorów - czy to się opłaca?

Światła samochodu są głównym elementem auta wpływające na bezpieczeństwo podróżnych. Niestety klosze lamp w czasie użytkowania samochodu żółkną oraz matowieją przez co ograniczana jest widoczność. Najskuteczniejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest zakup i wymiana reflektorów, jednak ceny nowych lamp często są bardzo wysokie co odstrasza właścicieli aut do takiego rozwiązania. Nasza firma proponuje więc usługę polerowania reflektorów.

Zacznijmy od najważniejszego-cena!

Nowy reflektor to często koszt kilkuset złotych za sztukę. Do tego koszty wymiany i często przy starszych samochodach operacja wydaje się nieopłacalna. A polerowanie? My proponujemy 75 zł za regeneracje jednego reflektora więc kilkaset procent mniej w porównaniu do nowej lampy. A efekt? To można ocenić samemu…

REFLEKTOR PRZED POLEROWANIEM


REFLEKTOR PO WYPOLEROWANIU


Jak wygląda technologia polerowania reflektorów?

Najważniejsza sprawa, cały proces regeneracji reflektora wykonywany jest ręcznie! Nie ma wtedy ryzyka uszkodzenia lakieru wokół lampy. Ponadto reflektory są polerowania bez wyciągania z auta-wszystko pozostaje na fabrycznych miejscach. Sam proces regeneracji przebiega kilkuetapowo. Najpierw powierzchnia reflektora jest szlifowana specjalnym papierem ściernym o gradacji odpowiedniej do zmatowienia lampy. Proces ten powtarzany trzykrotnie, za każdym razem używając bardziej delikatnego papieru ściernego. Po tym etapie następuje właściwe polerowanie reflektora- używamy do tego najlepszej jakości past polerujących, dzięki temu reflektor jest idealnie przejrzysty. Jednak najważniejszy etap dopiero przed nami. Tak przygotowany reflektor należy pokryć specjalnym preparatem który ochroni lampę przed promieniowanie UV i ponownym zmatowieniem.

ZAPRASZAMY do kontaktu! +48 660 010 279